www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (Tıpta Uzmanlık Sınavı), YDUS (Yan Dal Uzmanlık Sınavı) ve USMLE Platformu > Yan Dal Uzmanlık Sınavı (YDUS)

7834 (1 Kayıtlı Ve 7833 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 08-22-2011, 16:16   #1
aerol
Popüler Üye

Tecrübe Puanı: 659
aerol is just really niceaerol is just really niceaerol is just really niceaerol is just really nice
Standart 2011-YDUS yerleştirme sonuçları açıklandı

2011-Tıpta Yan Dal Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (YDUS) Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanması

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ

2011-YDUS yerleştirme sonuçları 22 Ağustos 2011 tarihinde saat 16.00’dan itibaren ÖSYM'nin http://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır. Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.
Yerleştirme sonuçlarına ilişkin sayısal bilgiler ekte verilmiştir.
2011-YDUS Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin Sayısal Bilgiler
2011-YDUS GENEL Kontenjanlar için En Küçük ve En Büyük Puanlar
2011-YDUS YABANCI Kontenjanları için En Küçük ve En Büyük Puanlar
2011-YDUS GATA Kontenjanları için En Küçük ve En Büyük Puanlar
http://www.memurlar.net/haber/203550/

ADI SOYADIYERLEŞTİĞİ YERANA DALIYAN DALI
SERKANYALAKİADANA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIGASTROENTEROLOJİ
GÖZDEKÖYCÜANKARA ATATÜRK GÖĞÜS HASTALIKLARI VE GÖĞÜS CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİGÖĞÜS HASTALIKLARIİMMÜNOLOJİ VE ALERJİ HASTALIKLARI
METİNKERENANKARA ATATÜRK GÖĞÜS HASTALIKLARI VE GÖĞÜS CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİGÖĞÜS HASTALIKLARIİMMÜNOLOJİ VE ALERJİ HASTALIKLARI
BELGİNGÜLHANANKARA ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI HEMATOLOJİ ONKOLOJİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK ENFEKSİYON HASTALIKLARI
SALİHAKANIK YÜKSEKANKARA ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI HEMATOLOJİ ONKOLOJİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK ENFEKSİYON HASTALIKLARI
BURCUGÜVENANKARA ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI HEMATOLOJİ ONKOLOJİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK HEMATOLOJİSİ VE ONKOLOJİSİ
GÜLAYIŞILDAK PAMUKANKARA ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI HEMATOLOJİ ONKOLOJİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK HEMATOLOJİSİ VE ONKOLOJİSİ
ÖZLEMARMAN BİLİRANKARA ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI HEMATOLOJİ ONKOLOJİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK HEMATOLOJİSİ VE ONKOLOJİSİ
SERAPKİRKİZANKARA ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI HEMATOLOJİ ONKOLOJİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK HEMATOLOJİSİ VE ONKOLOJİSİ
EMİNEVEZİRANKARA ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI HEMATOLOJİ ONKOLOJİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK İMMÜNOLOJİSİ VE ALERJİ HASTALIKLARI
MEHMET EMREARIANKARA ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI HEMATOLOJİ ONKOLOJİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK KARDİYOLOJİSİ
GÖKÇEGÜRANKARA ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI HEMATOLOJİ ONKOLOJİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK NEFROLOJİSİ
ERSİNACETANKARA DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİGENEL CERRAHİACİL TIP (K.Y.)
MELİAKARAKÖSEANKARA DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI
MUSTAFAÇALIŞKANANKARA DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI
TANERDEMİRCİANKARA DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI
MEVLÜTHAMAMCIANKARA DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIGASTROENTEROLOJİ
ÖZGESOYER KÖSEMEHMETOĞLUANKARA DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIHEMATOLOJİ
NAZİYETKÖSEANKARA DIŞKAPI YILDIRIM BEYAZIT EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARITIBBİ ONKOLOJİ
ÜLKÜ MİRAYYILDIRIMANKARA DR. A. YURTARSLAN ONKOLOJİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK HEMATOLOJİSİ VE ONKOLOJİSİ
BİLGEUĞURANKARA DR. A. YURTARSLAN ONKOLOJİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIHEMATOLOJİ
GÜZİNKARATEMİZANKARA DR. A. YURTARSLAN ONKOLOJİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIHEMATOLOJİ
SİNEMNAMDAROĞLUANKARA DR. A. YURTARSLAN ONKOLOJİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIHEMATOLOJİ
HAVVAYEŞİL ÇINKIRANKARA DR. A. YURTARSLAN ONKOLOJİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARITIBBİ ONKOLOJİ
TAHSİNÖZATLIANKARA DR. A. YURTARSLAN ONKOLOJİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARITIBBİ ONKOLOJİ
AYNURKUZUCUANKARA DR. SAMİ ULUS KADIN DOĞUM, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK ACİL
HALİSEAKÇAANKARA DR. SAMİ ULUS KADIN DOĞUM, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK ACİL
ELİFSAĞSAKANKARA DR. SAMİ ULUS KADIN DOĞUM, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK ENDOKRİNOLOJİSİ
SİBELAKPINAR TEKGÜNDÜZANKARA DR. SAMİ ULUS KADIN DOĞUM, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK HEMATOLOJİSİ VE ONKOLOJİSİ
NAZLICÖRÜTANKARA DR. SAMİ ULUS KADIN DOĞUM, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK İMMÜNOLOJİSİ VE ALERJİ HASTALIKLARI
ŞENNURKELEŞANKARA DR. SAMİ ULUS KADIN DOĞUM, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK İMMÜNOLOJİSİ VE ALERJİ HASTALIKLARI
ŞEYMAKAYALIANKARA DR. SAMİ ULUS KADIN DOĞUM, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK KARDİYOLOJİSİ
NİSA EDAÇULLAS İLARSLANANKARA DR. SAMİ ULUS KADIN DOĞUM, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARINEONATOLOJİ
NURDANDİNLENANKARA DR. SAMİ ULUS KADIN DOĞUM, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARINEONATOLOJİ
SARİYE ELİFÖZYAZICIANKARA DR. SAMİ ULUS KADIN DOĞUM, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARINEONATOLOJİ
ALİAYDINANKARA DR. ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARINEONATOLOJİ
BİRGÜLSAYANKARA DR. ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARINEONATOLOJİ
GÜLSÜMKADIOĞLU ŞİMŞEKANKARA DR. ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARINEONATOLOJİ
HALİLDEĞİRMENCİOĞLUANKARA DR. ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARINEONATOLOJİ
SADRETTİNEKMENANKARA DR. ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARINEONATOLOJİ
SEMAARAYICIANKARA DR. ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARINEONATOLOJİ
ERALPBAŞERANKARA DR. ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİKADIN HASTALIKLARI VE DOĞUMJİNEKOLOJİK ONKOLOJİ CERRAHİSİ
SEVGİAYHANANKARA DR. ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİKADIN HASTALIKLARI VE DOĞUMJİNEKOLOJİK ONKOLOJİ CERRAHİSİ
EBRU HACERBİBEROĞLUANKARA DR. ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİKADIN HASTALIKLARI VE DOĞUMPERİNATOLOJİ
OKTAYKAYMAKANKARA DR. ZEKAİ TAHİR BURAK KADIN SAĞLIĞI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİKADIN HASTALIKLARI VE DOĞUMPERİNATOLOJİ
ÜNSALAYDINANKARA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI
ZEYNALDOĞANANKARA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIGASTROENTEROLOJİ
DERYAKÖSEOĞLUANKARA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARINEFROLOJİ
YUSUFCOŞKUNANKARA ETLİK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIGASTROENTEROLOJİ
AYHANHASPULATANKARA ETLİK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARINEFROLOJİ
ÖZGÜRMERHAMETSİZANKARA ETLİK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARINEFROLOJİ
BEYZAÖZCANANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARINEONATOLOJİ
ÜLKERÇELİKANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARINEONATOLOJİ
YUSUFKALEANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARINEONATOLOJİ
IŞINÜREYENANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİKADIN HASTALIKLARI VE DOĞUMJİNEKOLOJİK ONKOLOJİ CERRAHİSİ
MUSTAFA ALPERKARALÖKANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİKADIN HASTALIKLARI VE DOĞUMJİNEKOLOJİK ONKOLOJİ CERRAHİSİ
DENİZESİNLERANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİKADIN HASTALIKLARI VE DOĞUMPERİNATOLOJİ
SERTAÇESİNANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİKADIN HASTALIKLARI VE DOĞUMPERİNATOLOJİ
ELİFYAĞLI ÇOLAKOĞLUANKARA KEÇİÖREN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK ENDOKRİNOLOJİSİ
FİKRİORDUANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİGENEL CERRAHİGÖĞÜS CERRAHİSİ (K.Y.)
ERSENKARAKILIÇANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI
MEHTAPNAVDAR BAŞARANANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI
SELİMDEMİRCİANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIGASTROENTEROLOJİ
AYSUNGÖNDERENANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIHEMATOLOJİ
HACER BERNAÖZTÜRKANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIHEMATOLOJİ
ÖMER ÖNDERSAVAŞANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIHEMATOLOJİ
MESUDİYEBULUTANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARINEFROLOJİ
MÜGEEREKANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARINEFROLOJİ
OZANYAZICIANKARA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARITIBBİ ONKOLOJİ
AJDAMUTLUANKARA TÜRKİYE YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK KARDİYOLOJİSİ
SERHATKOCAANKARA TÜRKİYE YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK KARDİYOLOJİSİ
ADEMYÜKSELANKARA TÜRKİYE YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİGENEL CERRAHİGASTROENTEROLOJİ CERRAHİSİ
BAKİTAŞTANANKARA TÜRKİYE YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİGENEL CERRAHİGASTROENTEROLOJİ CERRAHİSİ
FATİHSÜMERANKARA TÜRKİYE YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİGENEL CERRAHİGASTROENTEROLOJİ CERRAHİSİ
MUHAMMET KADRİÇOLAKOĞLUANKARA TÜRKİYE YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİGENEL CERRAHİGASTROENTEROLOJİ CERRAHİSİ
RAMAZAN SAYGINKERİMOĞLUANKARA TÜRKİYE YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİGENEL CERRAHİGASTROENTEROLOJİ CERRAHİSİ
YILMAZÖZDEMİRANKARA TÜRKİYE YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİGENEL CERRAHİGASTROENTEROLOJİ CERRAHİSİ
MAHMUTYÜKSELANKARA TÜRKİYE YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIGASTROENTEROLOJİ
NURETDİNSUNAANKARA TÜRKİYE YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIGASTROENTEROLOJİ
ONURAYDINLIANKARA TÜRKİYE YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIGASTROENTEROLOJİ
ZELİHASIRTAŞANKARA TÜRKİYE YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIGASTROENTEROLOJİ
ZÜLFÜKARBİLGEANKARA TÜRKİYE YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIGASTROENTEROLOJİ
MERİHALTIOKANTALYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİGENEL CERRAHİACİL TIP (K.Y.)
ÜMRAN (Başvurdu)MUSLUANTALYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİGENEL CERRAHİPLASTİK, REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ (K.Y.)
FİLİZKIZILATEŞANTALYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİTIBBİ MİKROBİYOLOJİENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ (K
ERHANASLANHANBURSA ŞEVKET YILMAZ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARINEFROLOJİ
OSMAN SERDALÇAKMAKİSTANBUL BAKIRKÖY DR. SADİ KONUK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIGASTROENTEROLOJİ
DENİZ KANBERAÇARİSTANBUL BAKIRKÖY KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİKADIN HASTALIKLARI VE DOĞUMPERİNATOLOJİ
ÖZLEMDURALİSTANBUL BAKIRKÖY KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİKADIN HASTALIKLARI VE DOĞUMPERİNATOLOJİ
FATİHCANANİSTANBUL BAKIRKÖY PROF.DR. MAZHAR OSMAN RUH SAĞLIĞI VE SİNİR HASTALIKLARI EĞT. VE ARAŞT. HAST.RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK VE ERGEN RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI (K.Y.)
ATİLLABULURİSTANBUL DR. LÜTFİ KIRDAR KARTAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARINEFROLOJİ
MURATÖZTÜRKLERİSTANBUL DR. LÜTFİ KIRDAR KARTAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARINEFROLOJİ
SERHATÖZÇELİKİSTANBUL DR. LÜTFİ KIRDAR KARTAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARINEFROLOJİ
ASLIHANGÜVEN MERTİSTANBUL DR. LÜTFİ KIRDAR KARTAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARITIBBİ ONKOLOJİ
ÖZLEMERCELEPİSTANBUL DR. LÜTFİ KIRDAR KARTAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARITIBBİ ONKOLOJİ
SİNEMİSYÜKSELİSTANBUL DR. LÜTFİ KIRDAR KARTAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARITIBBİ ONKOLOJİ
ALPERENMENGİİSTANBUL FATİH SULTAN MEHMET EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIROMATOLOJİ
SUNAHANCİLİİSTANBUL GÖZTEPE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK ENDOKRİNOLOJİSİ
ELİFYÜKSEL KARATOPRAKİSTANBUL GÖZTEPE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK NÖROLOJİSİ
HATİCE GÜLHANSÖZENİSTANBUL GÖZTEPE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK NÖROLOJİSİ
MEHMETKÖROĞLUİSTANBUL GÖZTEPE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIGASTROENTEROLOJİ
KORAYKOÇHANİSTANBUL HAYDARPAŞA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIGASTROENTEROLOJİ
CEBRAİLAKYÜZİSTANBUL KARTAL KOŞUYOLU YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİGENEL CERRAHİGASTROENTEROLOJİ CERRAHİSİ
KIVANÇ DERYAPEKERİSTANBUL KARTAL KOŞUYOLU YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİGENEL CERRAHİGASTROENTEROLOJİ CERRAHİSİ
NECDET FATİHYAŞARİSTANBUL KARTAL KOŞUYOLU YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİGENEL CERRAHİGASTROENTEROLOJİ CERRAHİSİ
ORHANUZUNİSTANBUL KARTAL KOŞUYOLU YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİGENEL CERRAHİGASTROENTEROLOJİ CERRAHİSİ
İSMETBULUTİSTANBUL SÜREYYAPAŞA GÖĞÜS HASTALIKLARI VE GÖĞÜS CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİGÖĞÜS HASTALIKLARIİMMÜNOLOJİ VE ALERJİ HASTALIKLARI
ADİL UMUTZÜBARİOĞLUİSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARINEONATOLOJİ
İDRİSKUZUİSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI
MUHAMMED MASUMCANATİSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI
SAVAŞKARATAŞİSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI
MEHMETBAYRAMİSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIGASTROENTEROLOJİ
MUSTAFASEVİNÇİSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARINEFROLOJİ
ZUHALATAN UÇARİSTANBUL ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARINEFROLOJİ
EVRENKANATİSTANBUL ÜMRANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIGASTROENTEROLOJİ
MURATBAĞİSTANBUL YEDİKULE GÖĞÜS HASTALIKLARI VE GÖĞÜS CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİGENEL CERRAHİGÖĞÜS CERRAHİSİ (K.Y.)
EBRUYALIN İMAMOĞLUİSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARINEONATOLOJİ
SELİMSANCAKİSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARINEONATOLOJİ
DOĞANVATANSEVERİSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİKADIN HASTALIKLARI VE DOĞUMJİNEKOLOJİK ONKOLOJİ CERRAHİSİ
OĞUZ DEVRİMYARDIMCIİSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİKADIN HASTALIKLARI VE DOĞUMJİNEKOLOJİK ONKOLOJİ CERRAHİSİ
EMREERDOĞDUİSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİKADIN HASTALIKLARI VE DOĞUMPERİNATOLOJİ
RESULARISOYİSTANBUL ZEYNEP KAMİL KADIN VE ÇOCUK HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİKADIN HASTALIKLARI VE DOĞUMPERİNATOLOJİ
ARİFKARAGÖZİZMİR ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİGENEL CERRAHİACİL TIP (K.Y.)
AYŞEGÜLDEMİRİZMİR ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİGENEL CERRAHİACİL TIP (K.Y.)
ORHANÜREYENİZMİR ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİGENEL CERRAHİKALP VE DAMAR CERRAHİSİ (K.Y.)
BELMAALTUNİZMİR ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİGENEL CERRAHİPLASTİK, REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ (K.Y.)
MEHMETCAMCIİZMİR ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIGASTROENTEROLOJİ
İBRAHİMERTEKİNİZMİR ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARINEFROLOJİ
MEHMETPOLATİZMİR ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARINEFROLOJİ
MURATAKYOLİZMİR ATATÜRK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARITIBBİ ONKOLOJİ
GÜLSÜMAKGÜN ÇAĞLIYANİZMİR BOZYAKA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIHEMATOLOJİ
ÖYKÜARSLANİZMİR BOZYAKA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIHEMATOLOJİ
HÜSEYİN ANILKORKMAZİZMİR DR. BEHÇET UZ ÇOCUK HASTALIKLARI VE CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK ENDOKRİNOLOJİSİ
ESİNALBUDAKİZMİR DR. BEHÇET UZ ÇOCUK HASTALIKLARI VE CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK HEMATOLOJİSİ VE ONKOLOJİSİ
RAHMİÖZDEMİRİZMİR DR. BEHÇET UZ ÇOCUK HASTALIKLARI VE CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK KARDİYOLOJİSİ
PINARERTURGUTİZMİR DR. BEHÇET UZ ÇOCUK HASTALIKLARI VE CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK NEFROLOJİSİ
İSA AYKUTÖZDEMİRİZMİR EGE DOĞUMEVİ VE KADIN HASTALIKLARI EĞİTİM VEARAŞTIRMA HASTANESİKADIN HASTALIKLARI VE DOĞUMJİNEKOLOJİK ONKOLOJİ CERRAHİSİ
ULAŞSOLMAZİZMİR EGE DOĞUMEVİ VE KADIN HASTALIKLARI EĞİTİM VEARAŞTIRMA HASTANESİKADIN HASTALIKLARI VE DOĞUMJİNEKOLOJİK ONKOLOJİ CERRAHİSİ
ATALAYEKİNİZMİR EGE DOĞUMEVİ VE KADIN HASTALIKLARI EĞİTİM VEARAŞTIRMA HASTANESİKADIN HASTALIKLARI VE DOĞUMPERİNATOLOJİ
CENKGEZERİZMİR EGE DOĞUMEVİ VE KADIN HASTALIKLARI EĞİTİM VEARAŞTIRMA HASTANESİKADIN HASTALIKLARI VE DOĞUMPERİNATOLOJİ
AYŞEANIKİZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARINEONATOLOJİ
SENEMÜSTÜNİZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARINEONATOLOJİ
SERAP NURERGÖRİZMİR TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARINEONATOLOJİ
EYÜPASLANKONYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK KARDİYOLOJİSİ
ŞİARDURSUNSB ADINA ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK NÖROLOJİSİ
ÖMERUYANIKSB ADINA ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİİÇ HASTALIKLARITIBBİ ONKOLOJİ
FATİHYILMAZSB ADINA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİİÇ HASTALIKLARINEFROLOJİ
BAŞAKADAKLI AKSOYSB ADINA ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK HEMATOLOJİSİ VE ONKOLOJİSİ
AYHANYAMANSB ADINA ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK YOĞUN BAKIMI
DURANYILDIZSB ADINA ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARINEONATOLOJİ
UFUKÇAKIRSB ADINA ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARINEONATOLOJİ
UFUKYÜKSELMİŞSB ADINA ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK YOĞUN BAKIMI
SEVİMÇAKAR GÖKGÖZSB ADINA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK GASTROENTEROLOJİSİ
SAKİNEKARSB ADINA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK İMMÜNOLOJİSİ VE ALERJİ HASTALIKLARI
PAKİZEKARAKAYASB ADINA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK NÖROLOJİSİ
ŞERİFESOLMAZ MEDENİSB ADINA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİİÇ HASTALIKLARIHEMATOLOJİ
NECLADEMİRSB ADINA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİİÇ HASTALIKLARITIBBİ ONKOLOJİ
ZÜHALÖNDER SİVİŞSB ADINA EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK HEMATOLOJİSİ VE ONKOLOJİSİ
MELİSKÖSESB ADINA EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK METABOLİZMA HASTALIKLARI
KENANBARUTSB ADINA EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK NÖROLOJİSİ
MEHMET YUSUFSARISB ADINA EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK YOĞUN BAKIMI
PINARYAZICISB ADINA EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK YOĞUN BAKIMI
ÖZGÜNUYGURSB ADINA EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARINEONATOLOJİ
EVRİMDOĞAN KÖSESB ADINA EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİİÇ HASTALIKLARIHEMATOLOJİ
PINARGÜRSOYSB ADINA EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİİÇ HASTALIKLARITIBBİ ONKOLOJİ
EDA DİDEMKURT ŞÜKÜRSB ADINA GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK HEMATOLOJİSİ VE ONKOLOJİSİ
HACERDEMİRSB ADINA GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİİÇ HASTALIKLARITIBBİ ONKOLOJİ
HAYRİYEHIZARCIOĞLU GÜLŞENSB ADINA HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK GASTROENTEROLOJİSİ
AYŞEGÜLERTUĞRULSB ADINA HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK HEMATOLOJİSİ VE ONKOLOJİSİ
FEHİMEKARA EROĞLUSB ADINA HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK NEFROLOJİSİ
EVRİMKAHRAMANOĞLU AKSOYSB ADINA HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİİÇ HASTALIKLARIGASTROENTEROLOJİ
AYŞEIŞIKSB ADINA HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİİÇ HASTALIKLARIHEMATOLOJİ
MUSTAFAVELETSB ADINA HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİİÇ HASTALIKLARIHEMATOLOJİ
ECEESİNSB ADINA HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİİÇ HASTALIKLARITIBBİ ONKOLOJİ
SAİM FURKANSARICISB ADINA HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİİÇ HASTALIKLARITIBBİ ONKOLOJİ
ZAFERARIKSB ADINA HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİİÇ HASTALIKLARITIBBİ ONKOLOJİ
MEHMET ALİERDOĞANSB ADINA İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİİÇ HASTALIKLARIGASTROENTEROLOJİ
EZGİPASLI UYSALOLSB ADINA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK HEMATOLOJİSİ VE ONKOLOJİSİ
MEHMETÖZSARISB ADINA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK KARDİYOLOJİSİ
MEHMET CİHANBALCISB ADINA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK METABOLİZMA HASTALIKLARI
TUĞÇEAKSU UZUNHANSB ADINA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK NÖROLOJİSİ
SARE GÜNTÜLÜŞIKSB ADINA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK YOĞUN BAKIMI
HÜSEYİNKILIÇSB ADINA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARINEONATOLOJİ
OZANUZUNHANSB ADINA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARINEONATOLOJİ
MUHARREMMÜFTÜOĞLUSB ADINA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİİÇ HASTALIKLARIHEMATOLOJİ
RUMEYSAÇİFTÇİSB ADINA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİİÇ HASTALIKLARITIBBİ ONKOLOJİ
ARZUÖZDAMARSB ADINA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TIP FAKÜLTESİTIBBİ PATOLOJİSİTOPATOLOJİ
MEHMET ALİUÇARSB ADINA MERSİN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİİÇ HASTALIKLARIHEMATOLOJİ
SÜLEYMANERDOĞDUSB ADINA MERSİN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİİÇ HASTALIKLARITIBBİ ONKOLOJİ
ELİF GÜLSÜMÜMİTSB ADINA TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİİÇ HASTALIKLARIHEMATOLOJİ
ESMATÜRKMENSB ADINA TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİİÇ HASTALIKLARITIBBİ ONKOLOJİ
BERFİNUYSALSB ADINA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK NEFROLOJİSİ
CAFERKAYASB ADINA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİİÇ HASTALIKLARIENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI
MUHAMMEDSAÇIKARASB ADINA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİİÇ HASTALIKLARIENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI
OĞUZHANOĞUZSB ADINA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİİÇ HASTALIKLARIENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI
ŞAHİNDOĞANAYSB ADINA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİİÇ HASTALIKLARIENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI
TEKİNGÜNEYSB ADINA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİİÇ HASTALIKLARIHEMATOLOJİ
BÜLENTSÖNMEZSB ADINA YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARINEONATOLOJİ
MEHTAPHAKTANIR ABULTRABZON AHİ EVREN KALP VE DAMAR CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIÇOCUK KARDİYOLOJİSİ
SEMİHAAYHANTRABZON NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİİÇ HASTALIKLARIENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI

Konu aerol tarafından (09-15-2011 Saat 11:32 ) değiştirilmiştir.
aerol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil