www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi !

Geri git   www.steTUSkop.com ; TIP ve TUS'un MERKEZi ! Doğruların TEK Adresi ! > TUS (Tıpta Uzmanlık Sınavı), YDUS (Yan Dal Uzmanlık Sınavı) ve USMLE Platformu > Tus Rehberi > Motivasyon - Danışmanlık

Motivasyon - Danışmanlık Site içinde üye arkadaşlarla ortak yürüteceğiniz çalışma programları yada takip ettiğiniz kendi programlarınız... Başarı için olmazsa olmazlar, püf noktalar, hazırlık önerileri ...

6733 (1 Kayıtlı Ve 6732 Misafir Üye Bulunmaktadır.)
Anasayfa İletişim TUS Güncel TUS Dersaneleri TUS Hazırlık Yabancı Dil ve TUS Mecburi Hizmet YDUS Tus Rehberi DUS

Seçenekler Stil
Alt 09-27-2020, 09:21   #1
yapay
Normal Üye

Tecrübe Puanı: 0
yapay is an unknown quantity at this point
Standart Yapay'dan Tus'a Çalışma Rehberi

Arkadaşlar Selam !!!

Seneler sonra şu foruma girip bakayım dedim.Konuya çabuk giriş yapayım.
Size tusa çalışma rehberi yazacağım ama buna gerçekten ihtiyacnız var mı ?
Al bir temel-klinik seri 2 sene de oku .bitti.Bu şekilde olmadıgını ya da yetersizz kaldıgını biliyorsunuzdur.Sırf hayrına yazacagım.Kara dehlizler içinde acillerde boguluyorsunuz görüyorum.

Eger isteyen varsa yazacagım.Yoksa hiç uğraşmam.Geri dönüş yapın.Ya buraya ya da pm le.Binbir çeşit zorlukları içinde yaşarken nasıl olurda şakır şakır soru cevaplarsınız.Hepsinin çaresi,yöntemi var elbette.Burada önceden dershane reklamı yaptıgımı söyleyenler oldu.Evet yapıyorum.Zomtorolof dersanesi.Mutlaka gidin.reklem bitti.Muhtemelen bu sınavı ticari metaya dönüştüren trollerdi.Herneyse ustunde durmayacagım.

İsteklerinize göre 20 gun sonra bu foruma tekrar girip bakacagım.Kolay gelsin cümlemize.
yapay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 10-03-2020, 17:35   #2
yapay
Normal Üye

Tecrübe Puanı: 0
yapay is an unknown quantity at this point

ihtiyaç olmamış.demek ki herkes biliyor işi.ydus çalışma ve kazanma da hazırlayacaktım ,vazgeçtim.Hadi eyvallah gençler.
yapay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil